Rang lista Juniori

Rang lista za srednjoškolska takmičenja u sezoni 2020/2021.

Formula po kojoj se računaju poeni za rang listu: udeo ostvarenih tačnih odgovora u pobedničkom rezultatu, pomnožen sa 50 poena, koliko svaki Junior vredi. Primer: ako je takmičar imao 35 poena, a pobednik 50, njegov rezultat sa jednog Juniora je 35 / 50 * 50.

Svakom takmičaru se odbija najslabiji rezultat, što znači da ako je neki takmičar učestvovao na sva četiri juniora, onaj na kom je ostvario najslabiji rezultat mu se neće računati.

PlasmanIme i prezimeGradŠkolaRazredJ1J2Ukupno
1Miona PavlovićSMMitrovačka gimnazijaIV5047.9250
Novak ŽivotićBGDeseta gimnazija "Mihajlo Pupin"III5050
3Lazar JovićevićICGimnazija IvanjicaIV48.9648.96
4Petar MurićSMMitrovačka gimnazijaIII46.8841.6746.88
Marko ĐurđevićSMMitrovačka gimnazijaIII44.7946.8846.88
Luka ElezBGDeseta gimnazija "Mihajlo Pupin"III46.8846.88
7Mateja MitićBGDeseta gimnazija "Mihajlo Pupin"III45.8345.83
8Dušan KomadinovićSMMitrovačka gimnazijaIII44.7943.7544.79
9Danilo MitrovićSMMitrovačka gimnazijaIII43.7543.75
Duran RamadaniBGTrinaesta beogradska gimnazijaI43.7543.75
11Vukašin AdamovićNSGimnazija Svetozar MarkovićIII42.7141.6742.71
12Aleksa TeodorovićSMMitrovačka gimnazijaI34.3841.6741.67
Uroš DragičevićICGimnazija IvanjicaIII41.6741.67
14Marko ĐanićSMMitrovačka gimnazijaIII39.5839.58
15Nikola JocićLELeskovačka gimnazijaII36.4636.46
16Rastko PetrovićBGDeveta beogradska gimnazijaIV28.1334.3834.38
17Milan StojanovićICGimnazija IvanjicaIII33.3333.33
18Bojana JanošiBorislav Petrović BracaIII22.9231.2531.25
19Milica DraganićBorislav Petrović BracaIII30.2130.21
20Miloš MilosavljevićBorislav Petrović BracaIII29.1729.17
21Danijela TakačNSKarlovačka gimnazijaI27.0827.08
22Danica BerićNSKarlovačka gimnazijaI23.9623.96
23Mihajlo BojkovićBorislav Petrović BracaII22.9222.92
24Miljan JocićLETehnička škola "Rade Metalac"II17.7117.71
25Andrea RadosavljevićNSKarlovačka gimnazijaI11.4611.46