Državna 2021/2022.

Takmičenja koja ulaze u bodovanje za državnu rang listu su sledeća:

– Državno prvenstvo i Svetsko kviz prvenstvo (sa 100 bodova za prvoplasiranog)
– Mastersi (sa 75 bodova za prvoplasiranog)
– Tematskih 100 (tematske stotke, sa 50 bodova za prvoplasiranog)

Poeni ostalih takmičara se računaju u odnosu na procenat tačnih odgovora koje su ostvarili u odnosu na pobednika. Na primer, ukoliko je takmičar A pobedio na masters turniru sa 150 ostvarenih tačnih odgovora, a takmičar B na istom turniru ostvario rezultat od 130, tada bi takmičar A na državnoj rang listi upisao 75 bodova, a takmičar B 130/150*75, odnosno 65 bodova.

Sistem rangiranja od sezone 2021/2022. podrazumeva da se za plasman takmičara na državnoj rang listi ne računaju:

  • najslabiji masters
  • dva najslabija T100 turnira

Drugim rečima, plasman se obračunava po sledećoj formuli: rezultat sa prvenstva Srbije 2021/2022 + rezultat sa Svetskog prvenstva 2022 + 3/4 najbolja mastersa +  4/6 najboljih T100.

Državna rang lista zaključno sa 25. majom 2022. godine obuhvata: 2 od 3 najbolja mastersa, kao i 4 od 6 najboljih rezultata sa T100 turnira.

 Ime i prezime takmičaraGradM1M2M3CISŽSSPOZABKUMFIZTOTALBroj turnira
1Ivan AndonovBG72.22757547.83505048.575040.51348.579
2Nemanja ČedićBG7570.6772.45046.7545.275043.9250344.159
3Milan DobrićNS61.6760.5855.7344.0235.7143.242537.8442.41289.769
4Dušan TorbicaBG057.6964.0635.3331.8241.8930.7137.1641.77277.98
5Marko KečinaBG49.4454.3360.4230.9840.2639.860046.84272.697
6Veselin SekulićZR054.8155.7345.1132.4730.4116.4341.8939.87269.888
7Nenad JovanovićBG50.5654.3358.8534.7839.6141.2227.1436.4938.61269.119
8Mihajlo ZdravkovićBG056.2553.6536.4142.8643.9230.7100263.86
9Stefan GrnčarskiBG58.3349.5255.210040.5443.5735.1430.38263.177
10Elvis PolomiBG56.1147.658.3328.830.5239.8619.2937.1639.24261.229
11Vanja TomaševKI55.5652.88039.6740.910034.4633.54257.026
12Bojan Bošković5553.8546.8839.1337.66032.8637.1634.18256.988
13Branimir ArsićNS55.5648.5647.9237.531.8237.8434.29023.42245.578
14Aleksa StefanovićBG48.8948.5647.9226.6332.4739.86030.4141.77241.968
15David GaliotBG53.3351.9251.0432.6133.1234.4632.1430.4134.18239.629
16Dušan TrifunovićJA47.7842.3154.1737.533.77026.4331.7627.85232.838
17Lazar ŽivkovNS42.2249.5248.4428.2635.06021.4337.1632.91231.358
18Vladimir StefanovićKG49.4437.9838.5434.7831.1735.8125.7138.5132.91229.999
19Darko BožičkovićNG4538.4646.3532.0738.9628.3821.4327.737.97228.739
20Todor MilakNS43.8942.3151.5633.7028.38035.1434.81227.487
21Boris StankovićBG61.1159.130039.6138.51028.380226.745
22Vladimir KrnačNS49.4441.3544.7934.2425.9734.46030.410219.317
23Marko NikolićNS46.6743.2738.5423.3738.9634.4622.1430.410217.148
24Dragoljub MatovićNV47.7845.1944.7929.3530.5233.1127.142529.75215.79
25Miroslav KičinjaSM41.6740.3842.1935.33029.0522.1435.8125.952108
26Sanja MilovanovićKG48.3347.12029.350040.7143.920209.435
27Luka BošnjakNS41.67036.9835.3337.0125.68029.7320.25206.47
28Nada KokotBG46.6736.5439.5825.5437.0120.2719.2933.780202.858
29Dalibor TešićŠI46.6753.3748.960026.35037.8431.65198.176
30Slaviša MilovanovićKG51.6739.9035.330027.8641.890196.655
31Dejan VejinovićNI38.3337.0231.7731.5230.5221.6214.2928.3830.38196.159
32Stanko KovačNS45.5638.4633.8534.78036.4919.2918.2420.25194.838
33Miloš IlićNI38.3340.8738.0221.7437.66025.7126.3523.42192.348
34Borko VujičićNV38.3338.9433.852533.1230.4120.7122.324.68190.489
35Miloš RakitaNS43.3338.9436.9822.280030.7128.3825.95189.597
36Luka VučkovićJA41.6729.8137.522.2836.36022.8627.0324.05189.478
37Željko GligorićSM42.2237.538.0223.9126.6229.7316.4328.3822.15188.889
38Rade NovakovićNS42.7845.19029.35037.16028.380182.865
39Milan ŠljapićZR38.8928.3732.2925.5424.0327.721.4331.7613.92180.219
40Vladimir MilićSM38.3327.8829.1724.4631.8229.052027.0313.29179.869
41Miloš StojanovićVH4543.75029.8933.1200027.85179.615
42Predrag SavićNS45.5639.941.6700036.4330.4125.32179.396
43Stefan StankovićBG46.1152.8846.8832.07047.3000179.135
44Petar MitićNI38.3331.7329.17031.8235.811522.9713.92175.668
45Mihajlo VukajlovićSM39.4431.7331.77035.71024.2922.9719.62173.87
46Borman MladenovNG31.6724.5226.5633.1522.0822.9716.4327.717.09164.139
47Tamara TominNS28.8923.0826.5610.3335.7128.3824.2914.8618.99162.829
48Đorđe NikolićBG37.2228.37019.0228.5726.3519.2921.6215.82161.428
49Živorad DragičevićBG3022.635.9427.72022.31029.0515.82160.838
50Sara LukačBG49.4449.5245.3100026.4332.430157.825
51Strahinja JanićZR30029.1726.6329.2216.8910.7122.9713.29154.888
52Aleksandar KočovićKG42.780016.8537.6624.3217.14030.38152.286
53Vladimir JovičićBG35.5625.9635.4223.9120.7800031.65147.326
54Aleksa Teodorović (U18)SM033.6531.2528.800019.5932.91146.25
55Dimitrije Ivanović40.5638.9426.5632.0729.870000141.445
56Branislav KržaZR00034.2436.3633.7817.8630.4124.68134.796
57Miroslav ŽivkovićJA0034.3825.5421.43014.29034.81130.455
58Karlos FrankoBG0041.6731.5232.4700022.78128.444
59Radomir JocićBG4032.6935.9400025.7126.3501285
60Miloš KarnaBG65.5660.155.73000000125.663
61Sanja PavlovićNS030.2930.2100028.5720.9514.56124.585
62Vladimir MilenkovićNI31.1126.4427.6029.2200029.75117.685
63Nikola RanđelovićZA025.96018.4802514.29033.54117.275
64Đorđe KovačevićNS024.5225.5200022.1418.9225.95117.055
65Aleksa StojanovićBG42.7835.5835.9400034.2900113.014
66Dimitrije ObradovićVA37.2242.790000032.430112.443
67Marko ŠavijaNS36.110014.6728.5731.08000110.434
68Damir MarićVS0022.40031.7624.2916.2212.03106.75
69Boro RakitaŠI26.6723.0822.40016.22019.5917.72103.286
70Miloš IvanovićBG53.3349.040000000102.372
71Ilija DragićBG46.110000027.8627.0301013
72Marko StamenkovićVH0032.8123.3723.3800017.7297.284
73Milivoje IlićBG0031.2519.5729.87014.290094.984
74Miodrag PetrovićJA29.440026.090012.14024.6892.354
75Aleksandar TodorovskiSK0031.2536.9600023.65091.863
76Darko JovanovVS0040.63000030.4120.2591.293
77Emilija KraljKI26.6700035.060016.2213.2991.244
78Janko ValenćikNS48.3339.4237.500000087.753
79Oliver TanevskiSK0028.1331.5200027.03086.683
80Đorđe BlagojevićBG00045.6540.91000086.562
81Darko DumanovićBG016.3522.92000021.6225.3286.214
82Branko LjubojaKI4537.540.6300000085.633
83Marijana JelisavčićNS33.890000022.8626.35083.13
84Žan PavlovSK0044.79000037.16081.952
85Dejan KovačevićNS44.44000036.4900080.932
86Uroš MarićNS000037.66041.430079.092
87Novak Životić (U18)BG29.44028.13000020.95078.523
88Pavle StrnčevićBG00029.89026.3522.140078.383
89Aleksandar DračaNS27.220024.46026.3500078.033
90Ivan PetrovićKG00014.1321.4322.3017.57075.434
91Mića JolićZR25.56021.88027.92000075.363
92Bari IseniSK0042.19000033.11075.32
93Svetlana PricaSM026.440000024.3224.0574.813
94Konstantin Vidaković026.92000012.1434.46073.523
95Darjuš FarzihamedaniNS000037.6635.1400072.82
96Nikola VasićNS23.3320.1924.480022.9700070.784
97Vlado RadovacŠI34.44000035.8100070.252
98Goran StojčeskiSK0032.8113.5900023.65070.053
99Darko JotovNI027.4011.4100300068.813
100Antonio MarkovićBG36.1132.69000000068.82
101Miroslav GolubovićVA35.5633.17000000068.732
102Slavko BovanKI30.5627.8830.7300000061.293
103Ivan ManićVA32.2226.92000000059.142
104Vladimir AntonijevićBG0029.170000029.7558.922
105Živorad MarinkovićBG0000031.7624.290056.052
106Igor FilipovićBG30.5602500000055.562
107Andreja FirkovićZA00013.5902516.430055.023
108Slavčo NikoloskiOH0031.25000023.65054.92
109Aleksandar BoceskiSK0025.52000024.32049.842
110Nikola StojanovićVH029.3300000019.6248.952
111Marko ŠovljanskiNS25.56000022.300047.862
112Nikola MiljkovićBG23.890021.20000045.092
113Gvozden DragojlovićVA23.8900000020.27044.162
114Bojan LukićBG00044.020000044.021
115Darko FrindikVS0000033.1110.710043.822
116Stefan MilićNI0017.710025.6800043.392
117Vladimir VojinovićBG00023.91000018.9942.92
118Matija KosovićNS025.4800000017.0942.572
119David PantovićBG42.220000000042.221
120Andrija KrivokapićBG018.270000023.65041.922
121Vladimir TopuzovićBG00027.72000013.2941.012
122Đorđe PetrovićBG0000040.5400040.541
123Milica JelisavčićNS0000002019.59039.592
124Kristijan MusaMO000000039.19039.191
125Braca KundalićNI000000037.84037.841
126Sofija NecinNS37.780000000037.781
127Dimitrije SpasićNI037.5000000037.51
127Veljko MihajlovićBG00037.50000037.51
129Stefan JakovčeskiOH0018.23000018.92037.152
130Teodor DelibašićBG36.670000000036.671
131Ognjen RoganovićNS00000035.710035.711
132Ognjen ĐukovićBG0000035.1400035.141
132Petar Murić (U18)SM000000035.14035.141
134Kristian LasićMO000000033.78033.781
134Lazar JankovićBG0000033.7800033.781
134Nemanja LošićBG0000033.7800033.781
134Radovan BogdanovićNS0000033.7800033.781
138Ognjen Pokimica (U18)BG0031.2500000031.251
139Dragoljub ApostolskiNE0017.71000013.51031.222
140Miloš PopovNS000000031.08031.081
140Sanja ŽarkovićBG0000031.0800031.081
142Filip GoguSK0030.7300000030.731
143Jelena MaksićNS000030.52000030.521
144Petar BrinićBG0000000029.7529.751
145Vladimir RistovskiSK00029.350000029.351
146Majk PetreskiSK0028.6500000028.651
147Stefan NovakovićNS028.37000000028.371
148Ivan BudesŠI0000027.700027.71
149Biljana MilanovićKG0008.15018.9200027.072
150Luka VujačićNS00026.090000026.091
151Miloš RaičNS00000025.710025.711
152Mihajlo JankovićBG25.560000000025.561
153Milan RadenkovićSM00025.540000025.541
154Vuk TrnavacNS000000024.32024.321
155Marko KaranŠI0000023.6500023.651
156Milan StankovićZA0000000023.4223.421
157Tanja CvetinovNS23.330000000023.331
157Žarko MilunovićKG23.330000000023.331
159Igor BurlicaBG0000022.9700022.971
160Marko AndrekBG000022.73000022.731
161Mihailo BirčaninVA021.63000000021.631
162Robert JurišićŠI0000021.6200021.621
163Branko GačićVA020.67000000020.671
164Luka Elez (U18)BG0019.7900000019.791
165Matija NikolićVS000000019.59019.591
165Toni StefanovNE000000019.59019.591
167Bojana TatićKI0018.7500000018.751
168Milan NovakovićBG00017.930000017.931
169Stefan StefanovićVA017.79000000017.791
170Aleksandar CvetkovićZA0000000017.7217.721
171Pavle BabićNV00017.390000017.391
172Aleksandar PavićVA16.670000000016.671
173Antonije BrankovićVA015.87000000015.871
174Dejan VujadinovićBG0000000015.8215.821
175Miloš MitrovićJA0000001500151
176Ratko PavlovskiSK0014.5800000014.581
177Igor JovanovićJA00000013.570013.571
178Darko AtanasovSK0011.4600000011.461
179Nikolina ZirojevićBG0000000010.7610.761
180Trajče VeselinovSK009.90000009.91
181Boban TrpeskiOH007.810000007.811
182David IvkovićZA0007.61000007.611