Juniori 2021/22.

Rang lista za srednjoškolska takmičenja u sezoni 2021/2022.

Formula po kojoj se računaju poeni za rang listu: udeo ostvarenih tačnih odgovora u pobedničkom rezultatu, pomnožen sa 50 poena, koliko svaki Junior vredi. Primer: ako je takmičar imao 35 poena, a pobednik 50, njegov rezultat sa jednog Juniora je 35 / 50 * 50.

Svakom takmičaru se odbija najslabiji rezultat, što znači da ako je neki takmičar učestvovao na sva četiri juniora, onaj na kom je ostvario najslabiji rezultat mu se neće računati.

 Ime i prezimeGRADŠKOLARAZREDJ1J2J3Total
1Marko TanaskovićČATehnička škola ČačakIII46.2548.945098.94
2Pavle RupnikGimnazija KruševacIV5046.8148.7898.78
3Aleksa TeodorovićSMMitrovačka gimnazijaII47.550097.5
4Dušan KomadinovićSMMitrovačka gimnazijaIV48.7547.8743.996.62
5Danilo MitrovićSMMitrovačka gimnazijaIV05046.3496.34
6Marko ĐurđevićSMMitrovačka gimnazijaIV48.7546.8147.5696.31
7Novak ŽivotićBGDeseta gimnazija "Mihajlo Pupin"IV5043.6243.993.9
8Marko ĐanićSMMitrovačka gimnazijaIV048.9443.992.84
9Ognjen PokimicaBGDeseta gimnazija "Mihajlo Pupin"IV43.7546.8142.6890.56
10Đorđe NovakovićNSGimnazija Svetozar MarkovićIV039.3648.7888.14
11Luka DovijanićICGimnazija IvanjicaIV42.538.342.6885.18
12Luka ElezBGDeseta gimnazija "Mihajlo Pupin"IV43.7535.1139.0282.77
13Filip ArsićNIGimnazija "Bora Stanković"II42.539.3624.3981.86
14Milan StojanovićICGimnazija IvanjicaIV37.536.1743.981.4
15Milun ErićUEUžička gimnazijaIV27.537.2340.2477.47
16Bojana JanošiBorislav Petrović BracaIV3532.9835.3770.37
17Katarina KoturovićICGimnazija IvanjicaIV33.7536.17069.92
18Mateja MitićBGDeseta gimnazija "Mihajlo Pupin"IV31.25032.9364.18
19Nikola JocićLELeskovačka gimnazijaIII33.7527.6628.0561.8
20Vuk DukićBGSSŠ "Zaharije Stefanović Orfelin"II26.2532.9823.1759.23
21Nevena MiletićICGimnazija IvanjicaIV47.50047.5
21Petar MurićSMMitrovačka gimnazijaIV47.50047.5
23Dobrivoje VujovićICGimnazija IvanjicaIV0043.943.9
24Sofija SavićČAGimnazija ČačakIII042.55042.55
25Aleksandar GađanskiBGMatematička gimnazijaIV037.23037.23
25Pavle VranićICGimnazija IvanjicaIV037.23037.23
27Ivona JovanovićICGimnazija IvanjicaIV035.11035.11
28Igor BakovićICGimnazija IvanjicaIV030.85030.85
29Vukašin StojkovićNIGimnazija "Bora Stanković"I28.750028.75
30Miljan JocićLETehnička škola "Rade Metalac"III013.8314.6328.46
31Lazar StojanovićLELeskovačka gimnazijaIII17.50017.5
32Vladana ZdravkovićLELeskovačka gimnazijaIII16.250016.25