Domaćinska liga: rang lista 2021/2022.

Rezultati četiri testa koji za temu imaju Srbiju.

Formula po kojoj se računaju poeni za rang listu: udeo ostvarenih tačnih odgovora u pobedničkom rezultatu, pomnožen sa 50 poena, koliko svaki Domaćin vredi. Primer: ako je takmičar imao 35 poena, a pobednik 48, njegov rezultat sa jednog Domaćina je 35 / 48 * 50.

Svakom takmičaru se odbija najslabiji rezultat, što znači da ako je neki takmičar učestvovao na sva četiri Domaćina, onaj na kom je ostvario najslabiji rezultat mu se neće računati.

 Ime i prezime takmičaraGradD1D2D3TOTAL
1Nemanja ČedićBG505050100
2Ivan AndonovBG4441.8447.7891.78
3Miloš StojanovićVH4441.8444.4488.44
4Nenad JovanovićBG3344.94084.9
5Branimir ArsićNS3942.8636.6781.86
6Petar MitićNI3842.8638.8981.75
7Vanja TomaševKI3443.8837.7881.66
8Veselin SekulićZR3841.8432.2279.84
9Vladimir StefanovićKG3639.838.8978.69
10Borman MladenovNG3640.8233.3376.82
11Branislav KržaZR2941.8434.4476.28
12Mihajlo ZdravkovićBG3143.88074.88
13Dejan VejinovićNI3440.8226.6774.82
14Darko BožičkovićNG2840.8233.3374.15
15Miloš IlićNI2837.7635.5673.32
16Vladimir MilićSM2441.8428.8970.73
17Stefan GrnčarskiBG2835.7133.3369.04
18Sanja ŽarkovićBG2904069
19Đorđe NikolićBG2434.6933.3368.02
20Milan DobrićNS3035.7132.2267.93
21Elvis PolomiBG2537.763067.76
22Lazar ŽivkovNS040.8226.6767.49
23Dušan TrifunovićJA3036.7323.3366.73
23Željko GligorićSM2536.733066.73
25Dragoljub MatovićNV2737.7628.8966.65
26Todor MilakNS27038.8965.89
27Aleksa StefanovićBG2634.6931.1165.8
28Nada KokotBG2738.78065.78
29Živorad DragičevićBG29036.6765.67
30Luka BošnjakNS2935.7124.4464.71
31Strahinja JanićZR2536.7325.5662.29
32Marko KečinaBG2932.6527.7861.65
33Miroslav ŽivkovićJA2337.7623.3361.09
34Milan ŠljapićZR2533.6725.5659.23
35Borko VujičićNV2234.6924.4459.13
36Vladimir KrnačNS2335.71058.71
37Milivoje IlićBG2136.73057.73
38Stanko KovačNS2726.533057
39David GaliotBG2530.6125.5656.17
40Pavle StrnčevićBG2303053
41Aleksandar KočovićKG2230.6117.7852.61
42Ivan PetrovićKG2428.57052.57
43Miloš RakitaNS22028.8950.89
44Vladimir JovičićBG2227.5523.3350.88
45Luka VučkovićJA1630.612050.61
46Bojan LukićBG500050
47Miodrag PetrovićJA2702047
48Vladimir VojinovićBG23023.3346.33
49Vladimir MilenkovićBG022.4522.2244.67
50Marko ŠavijaNS1726.53043.53
51Marko StamenkovićVH1723.472043.47
52Boris StankovićBG036.73036.73
53Vuk TrnavacNS15021.1136.11
54Tamara TominNS019.3916.6736.06
55Matija NikolićVS0031.1131.11
56Marko NikolićNS300030
57Stefan StankovićBG290029
58Aleksa Teodorović (U18)SM10017.7827.78
59Mihajlo VukajlovićSM027.55027.55
60Sanja MilovanovićKG270027
60Luka VujačićNS270027
62Vladimir TopuzovićBG11015.5626.56
63Marko AndrekBG026.53026.53
64Emilija KraljZR025.51025.51
65Rade NovakovićNS250025
66Mića JolićZR024.49024.49
66Jelena MaksićNS024.49024.49
68Biljana MilanovićKG240024
68Darko JotovNI240024
70Damir MarićVS0023.3323.33
71Darko JovanovVS0022.2222.22
72Nikola MiljkovićBG190019
72Milan NovakovićBG190019
72Milan RadenkovićSM190019
75Nikola RanđelovićZA150015
76Pavle BabićNV130013
77Karlos FrankoBG507.7812.78
78Andreja FirkovićZA110011
79David IvkovićZA7007