Domaćinska liga: rang lista 2020/2021

Rezultati četiri testa koji za temu imaju Srbiju.

Formula po kojoj se računaju poeni za rang listu: udeo ostvarenih tačnih odgovora u pobedničkom rezultatu, pomnožen sa 50 poena, koliko svaki Domaćin vredi. Primer: ako je takmičar imao 35 poena, a pobednik 50, njegov rezultat sa jednog Domaćina je 35 / 50 * 50.

Svakom takmičaru se odbija najslabiji rezultat, što znači da ako je neki takmičar učestvovao na sva četiri Domaćina, onaj na kom je ostvario najslabiji rezultat mu se neće računati.

 Ime i prezimeGradD1D2D3Ukupno
1Nemanja ČedićBG45.655050100
2Miloš StojanovićNI41.3048.8990.19
3Darko KrčmarVS42.3944.6841.1187.07
4Željko GligorićSM34.7844.684084.68
5Vladimir StefanovićKG28.2637.2346.6783.9
6Mihajlo ZdravkovićBG041.4942.2283.71
7Filip MitrovićKG044.6838.8983.57
8Petar MitićNI40.2242.554082.77
9Ivan AndonovBG41.3041.1182.41
10Vanja TomaševNS41.304081.3
11Miloš IlićNI30.4341.4938.8980.38
12Milan DobrićNS38.0441.4937.7879.53
13Marko NikolićNS36.9642.5536.6779.51
14Dejan VejinovićNI30.4339.364079.36
15Nenad JovanovićBG33.7045.5679.26
16Stefan StankovićBG36.96041.1178.07
17Branimir ArsićNS043.6234.4478.06
18Veselin SekulićZR44.57033.3377.9
19Aleksandar KočovićKG27.1742.5531.1173.66
20Darko BožičkovićNG35.87036.6772.54
21Miloš RakitaNS038.333.3371.63
22Živorad DragičevićBG036.1734.4470.61
23Miodrag PetrovićJA34.7826.635.5670.34
24Vladimir MilićSM34.78035.5670.34
25Luka BošnjakNS33.7035.5669.26
26Branislav KržaZR34.78034.4469.22
27Vladimir KrnačNS31.5229.7936.6768.19
28Igor BurlicaSM30.4337.23067.66
29Milan RadenkovićSM30.4334.0433.3367.37
30Dušan TrifunovićJA29.3536.173066.17
31Marko MitrovićŠA27.17038.8966.06
32David GaliotBG28.26037.7866.04
33Borman MladenovNG32.61033.3365.94
34Darko FrindikVS29.3535.11064.46
35Stefan GrnčarskiBG28.2636.17064.43
36Konstantin Vidaković031.9132.2264.13
37Miloš PopovNS28.2635.11063.37
38Elvis PolomiBG27.1730.8532.2263.07
39Ivan PetrovićKG32.6103062.61
40Stefan MilićNI29.3530.8531.1161.96
41Đorđe NikolićBG25036.6761.67
42Aleksa StefanovićBG29.35027.7857.13
43Nikola RanđelovićBO26.0927.66053.75
44Dušan TorbicaBG23.9122.3428.8952.8
45Petar BrkovićŠA19.57032.2251.79
46Miroslav ŽivkovićJA26.0921.2824.4450.53
47Marko AndrekBG2525.53050.53
48Bojan LukićBG500050
49Luka VučkovićJA17.3921.2827.7849.06
50Darko JotovNI0046.6746.67
51Aleksandar PantelićKG45.650045.65
52Nikola PavlovićBO040.43040.43
53Filip Stevanović TomićBG004040
54Nikola LackovićBG39.130039.13
55Žarko StevanovićBG38.040038.04
56Đurđe RadićBG38.040038.04
57Tamara TominNS14.1319.1518.8938.04
58Bojan Bošković036.17036.17
59Boris StankovićBG0035.5635.56
60Lazar ŽivkovNS0035.5635.56
61Aleksa Teodorović (U18)SM22.839.5712.2235.05
62Todor MilakNS0033.3333.33
63Bojan MilićŽA32.610032.61
64Milenko TošićŽA32.610032.61
65Milan ŠljapićZR0032.2232.22
66Boro RakitaŠI031.91031.91
67Željko JelašSU031.91031.91
68Žarko PanićŽA31.520031.52
69Rade NovakovićNS030.85030.85
70Darjuš FarzihamedaniNS030.85030.85
71Vladimir StankovićBG30.430030.43
72Pavle StrnčevićBG30.430030.43
73Vladimir VojinovićBG30.430030.43
74Janko SurdulovićBO28.260028.26
75Nikša MilićSM27.170027.17
76Milica JelisavčićNS025.53025.53
77Radovan BogdanovićNS250025
78Damjan Filipović250025
79Janko PetrovićNI0023.3323.33
80Nikola MiljkovićBG22.830022.83
81Milan Stojković22.830022.83
82Nemanja JovanovićBG0022.2222.22
83Vladimir JovičićBG0022.2222.22
84Marijana JelisavčićNS0022.2222.22
85Jana Tomić (U18)0022.2222.22
86Eva Kokai (U18)0021.1121.11
87Danijel NarančićNS20.650020.65
88Miloš Subotić020.21020.21
89Biljana MilanovićKG002020
90Vuk TrnavacNS002020
91Mihajlo VukajlovićSM002020
92Igor FilipovićBG19.570019.57
93Radomir MijićBG19.570019.57
94Dimitrije Ivanović019.15019.15
95Emilija KraljZR0018.8918.89
96Marko StamenkovićNI18.480018.48
97Uroš Ogrizović018.09018.09
98Borislav Đurđević015.96015.96
99Damir MarićVS15.220015.22
100Aleksandar DračaNS0014.4414.44
101Ranko Budiša013.83013.83
102Matija TepavčevićVS8.7008.7
103Bojana Janoši (U18)6.52006.52
104Uroš Smuđa (U18)6.52006.52
105Mihajlo Bojković (U18)5.43005.43